НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Другие обсуждения пользователей

koleginica vara dečka

14/06/2018 05:41
с помощью
Ova priča je zasnovana isključivo na mom ličnom iskustvu, samim time je i istinita priča.

Zovem se Pedja i radio sam na poslu gde i dan danas radim, posao je daleko od grada, ali ko dodje kolima nije preterano daleko, i kao i svaki dan zanimao sam se poslom, kad najednom čuh da dolazi nova radnica te da ću imati koleginicu novu, ja sam se upoznao sa njom kada je ona došla, oboje smo se gledali i smeškali jedno drugom i ona bi se stalno zanimala šta ja radim i sela pored mene i svaki put kad krenemo u priču došao bi njen momak kolima da je pokupi. Ali jednog dana bila je kiša i njen momak je kasnio, ona je sela kod mene i pitala, jel bi me jebao? ja onako začuđen njenom direktnošću promrmljah da bi i dalje začuđen njenim pitanjem i prijatno iznenadjen. nakon čega smo otišli do ostave gde nema kamera i krenuli da se diramo i ljubimo, nakon čega sam je skidao lagano svaki dio odeće zasebno... imala je prosečne grudi po veličini ali joj je dupe bilo veliko i čvrsto... malo je reći da mi se digao na nju. okrenula se, pljunula sebi na prstice i ravukla po svojoj pičkici okrenuta ledjima i držeći se za zid ispred sebe rekla :"ubaci ga" šta sam ja jedva dočekao, promrljao po njenoj pički njime da ga navlažim njenom pljuvačkom, uvukoh se u nju polako na šta ona uzdahnu i reče : "ahhh koliki ti je" dok sam ja samo ćutao dahtao i jebao je sve jače... a onda smo čuli nešto... bio je to auto njenog momka koji je tek stigao po nju i kasnio sat vremena... kroz vrata i polupropusno staklo gledala je momka kako je čeka i dahtala glasno primajući me duboko, razvaljivao sam je što sam jače mogao ne bi li je momak čuo kako stenje, ali je glupan pojačao muziku u kolima. Izvukao sam ga i svršio po njenim velikim guzovima, nakon čega me je poljubila i rekla da odlazi ali da joj nikad uzbudljivije nije bilo, nakon čega je obrisala dupe, obukla se i izašla da ide na jebanje sa dečkom, nije prošlo ni par dana dala je otkaz i otišla na more gde je ranije živela i danas dan se tuca ne bi li našla nekoga ko bi joj priredio uzbuđenje kao tada ja, ali još nije našla.

Nadam se da Vam se dopalo moje iskustvo i nadam se da će ih biti još :)
2019/05/10 12:13
Posrećilo ti se ...
2018/06/15 10:29
Hvala puno [f41]
2018/06/15 08:13
Mmmm svidja mi se [f85]
...