NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

kaip uzlauzti pana?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/08/2009 23:55
Vyrai padekit man... kaip pyrma karta uzlauzti panele ,? ir kad ji nesuprastu kad man pyrmas kartas..? ir kokiu duotumete patarimu kaip wiska teisingai padaryti..?
Odgovori (15)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/09/2009 05:17
jobink balto ir ramus busi visa vakara,kol ji tau kamiena genes
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/09/2009 12:37
jei pats nepasakysi kad tau pirmas kartas tai ji ir nesuzinos....
o jei ji tave atstums, tai nenusimink, juk merginu daugiau nei veikinu, kita bandyk, trece, ketvirta, kazdiena vis po nauja..tai turi tapti atrakcija zaidimu, juk cia nera gyvybiu kures gali prarasti, aisku jei nesisaugosi gali ju pridaryti :)
sverbiause nesiparink, kaip iseis taip...kita karta igysi patirties ir busi geresnis ir protingesnis...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/09/2009 16:46
[quote='darra']jei pats nepasakysi kad tau pirmas kartas tai ji ir nesuzinos....
o jei ji tave atstums, tai nenusimink, juk merginu daugiau nei veikinu, kita bandyk, trece, ketvirta, kazdiena vis po nauja..tai turi tapti atrakcija zaidimu, juk cia nera gyvybiu kures gali prarasti, aisku jei nesisaugosi gali ju pridaryti :)
sverbiause nesiparink, kaip iseis taip...kita karta igysi patirties ir busi geresnis ir protingesnis...[/quote]


auksiniai zodziai ;)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/10/2009 02:15
ipiks kokiu uzpkajonsu i gerima ir apglusink su kokiu smugiu, kad nejaustu :D kad tu ja lauzi :D tada temk i ola ir tvarkyk :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/10/2009 02:21
o jei rimtai , taitam suaugt reikia, tolerancijos, draugystes ir isiklausyt jos norus ir kad pasitiketu, biski, pati uzpils :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/10/2009 02:22
to darra , klausimas buvo pana , o ne panas :d
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/10/2009 15:13
koks skirtumas? pana ar panas....jei ji ilgai neduoda kam gaisti laika su viena kai 100 kitu lauke :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/10/2009 15:44
na darra puikia pavarai galiu pasakyti...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/10/2009 19:30
aciu DORENA :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 9/11/2009 00:55
trys viename , vaikas sifilis ir seksas uraaaaa, jega 100 mergu lauke
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/11/2009 22:21
Visu pirma bendraujant su pana jauskis laisvai ir uztikrintai . Susižinok daugiau apie ja ,pvz: kokios geles jai patinka .Pabuk truputi dzentelmenu mergom tai patinka,tik nepersistenk neistezk . O artejant lemtingajam vakarui nusivesk ja kur nors romantiskai pasibut,pvz:. i koki jauku kabaka arba i kokia isskirtine vieta kur matytusi naktinis miestas . Buk meilus ,pabuciuok, paglostyk rankas,apsikabink. Pamatysi jeigu pana neatstumia taves gali kviestis i namus isgerti puodelio arbatos. Namuose stebek jos reakcija- pratesk bucinius ,paglostyk nugara ,pereik prie pilvo ,kilk prie papu (nepamirsk apie bucinius) ,jeigu per daug nesilauzo tesk,atsargiai atsek lifona ,SVARBIAUSIA jauskis uztikrintai ,mergos labai jaucia baime -neatrodyk kaip issigandes avinelis edantis miegancio vilko kaili. Jeigu taip gausis ,kad pana jau stebes tave savo nuogais "dvynukais" nepulk prie kelnaiciu ,pazaisk su papais ,paglamonek kakla ,pabuciuok ,apsikabink ,paglostyk pilva,jauskis ramiai, poto spakainiai leiskis prie triusiku ,per daug neisistebeilijes i jos garbaniu, nuimk kelnaites. ,dar truputi pazaides su jos kunu uzsidek guma ir atsargiai taikyk i "rojaus vartelius",jeigu pirmą syki nepataikysi per daug to neparodyk ,ramiai pabandyk pavest pimpala per praskyrima vaidink kad zaidi ,dar nenori kist ,o kai susiorentuosi su savo draugeliu kur "iejimas" tada truputi ikisk ,atsargiai ritma pagauk ,susiprask kaip "veikia sistema" ,tada vis giliau ir giliau kisk kol visai iki galo ,o tada jau varyk varyyk ,kol akys asarot prades ,aisku nepamirsk ir papu ir merginos lupu ,nes jeigu labai sunkiai "dirbsi" giliai snopuodamas kaip suzeistas sernas tai mergina irgi gali susiprast kad tau pirmas kartas. Vien zodz - ne vien ark ,bet ir vaga priziurek. jeigu bent kiek pagelbejau tai sekmes.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/02/2010 13:30
Ovaj post je obrisan od strane moderatora zbog kršenja Pravila Foruma & Uslova.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 24/04/2010 23:12
E man irgi sita info reikalinga kaip uzparint? :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/06/2010 15:17
"uzlauzti". Su tokiu poziuriu tai geriausiu atveju i delniuka patrint
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 22/07/2014 21:01
OMG man 19m aš dar nekaltas , dar nėi karto merginos nepamylėjau nėi papukų nepamaigiojau patirties apsoliučiai šioję sritiję neturiu aš išvis realybeje su merginom patirties neturiu esu turėjas mergina bet ir tajp tik pora kartų pasibučiavom, galiu pasigirt tik tuo kad esu tris merginas apkabinęs , pliz prašau patarkit man kanors kas galyt :(
...