NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Lateksas

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2009 23:00
Idomu kiek yra cia besilankanciu kurie megsta deveti lateksa ?
Odgovori (11)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 28/08/2009 14:59
manrodos nei wienam :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 12/02/2010 17:16
http://www.filmai.in/uzeik-68249.html

JĖGA!!! :-)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/04/2010 12:14
Bandziau lateksines kelnaites. Labai jos seksualiai atrodo mano zmonelei, bet jas reikia istepti specialiu aliejumi. Kitaip neblizges ir atrodys kaip kokia padanga [f83]
Dar yra vienas minusas, sakyciau esminis. Is vidines puses ta guma labai pesa visus odos plaukelius. Po siu bandymu, zmonelei nieko ir neperku. Taciau, mes isbandem PVC - tai dauk praktiskesnis dalykas nei lateksas, nes is vidines puses svelni medziaga, o is isores blizgantis PVC. Bet visa ko virsune - yra oda. Deja ji brangoka.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 30/04/2010 21:37
Na, kad nepeštų tų plaukelių galima vidinę latekso pusę padengti kūno talku. [b5]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/05/2010 15:11
[quote='erotomanas']Bandziau lateksines kelnaites. Labai jos seksualiai atrodo mano zmonelei, bet jas reikia istepti specialiu aliejumi. Kitaip neblizges ir atrodys kaip kokia padanga [f83]
Dar yra vienas minusas, sakyciau esminis. Is vidines puses ta guma labai pesa visus odos plaukelius. Po siu bandymu, zmonelei nieko ir neperku. Taciau, mes isbandem PVC - tai dauk praktiskesnis dalykas nei lateksas, nes is vidines puses svelni medziaga, o is isores blizgantis PVC. Bet visa ko virsune - yra oda. Deja ji brangoka.[/quote]
O ta PVC taip pat galima isigyti sexshope? kokia mazdaug kaina? Zenkliai brangiau uz paprasta lateksa?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 3/05/2010 17:22
PVC yra pigiau nei lateksas, kaina priklauso nuo gaminio..įsigyti galima sex shopuose ir internetiniuose sexshopuose :)

[quote='Kurjere']Bandziau lateksines kelnaites. Labai jos seksualiai atrodo mano zmonelei, bet jas reikia istepti specialiu aliejumi. Kitaip neblizges ir atrodys kaip kokia padanga [f83]
Dar yra vienas minusas, sakyciau esminis. Is vidines puses ta guma labai pesa visus odos plaukelius. Po siu bandymu, zmonelei nieko ir neperku. Taciau, mes isbandem PVC - tai dauk praktiskesnis dalykas nei lateksas, nes is vidines puses svelni medziaga, o is isores blizgantis PVC. Bet visa ko virsune - yra oda. Deja ji brangoka.
O ta PVC taip pat galima isigyti sexshope? kokia mazdaug kaina? Zenkliai brangiau uz paprasta lateksa?[/quote]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 6/05/2010 12:15
Esu bandziusi lateksa, bet idomu dabar butu pasiziureti kas tas PVC
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/08/2010 11:16
Chebryte
Lateksas ar PVC, neilonas ir kiti dalykai yra fetishas. Tie kas yra bent vieno is situ elementu ar kitu daugelio elementu fetishistai tiesiog megaujasi tuo. Dalykai kaip plaukeliai kuriuos pesa jau nebeegzistuoja.
Pvz. latex fetishista veza latekso rubu ir vaizdas ir pojutis ir kvapas ...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/08/2010 16:08
Visi zmones turi fetisha.... Kas liecia lateksa, pvc, oda - kinky.... Kas liecia papus, uzpakaliuka - normalu... Sociumas uzdejes gaires ir viskas. Fetishas tai psicologinis poreikis kartoti pasitenkinma nuo savo kudikystes. Ar tai trynimasis i papus ar tai penio ciulpimas ar tam tikros medziagos dengiancios kuna - jokio skirtumo - tai fetishas.
Promenjeno 2010 avgust 18 16:12
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 19/11/2010 05:34
Man tai patinka žiūrėt kai mergina yra užsidėjusi lateksinį korsetą :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 23/11/2010 17:07
Man esmeniskai graziau kai lateksines kelnes ar kelnaites
...