NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Mergina pasyvoka

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 24/11/2009 06:40
Seksas tapo visiškai banalus ir neįdomus su drauge (gyvenam kartu, pora apie metus laiko jau). Tenka nuklyst į šoną... Man malonu stebėti kai mergina būna patenkinta, patinka suteikt bent kelis kartus jai orgazmą nesustojus, pažaist su mergina, galbūt kartais net ir oralinį suteikt savo noru. O mano draugė užšoka ant manęs, padaro mane (kitaip net nenori), ir eina miegot. Vieną kartą baigia, daugiau nebenori. Apie oralinį net nėra ką šnekėt, ji gali tai padaryti, bet su didžiausiu nenoru. Menkas malonumas iš to. Aš norėdamas ją patenkint pasisiųlęs esu bet ji kategoriškai atsisako. Kartą pavyko įsisiųlyt, bet daugiau nelabai. Iš pradžių dar pažaisdavom ir t.t., bet dabar visiškai nieko nenori. Kasdiena užšoka, padaro ir wsio. Niekaip nesileidžia bent man ką nors daryt. Visiškai priešinasi, bandau vis bet smurtu gi neimsi. Ji tokia buvo nuo pat pradžių. Aš jai pirmas. Ji manęs net nebetraukia, su ja vos kelis kartus per parą galiu ištempt. O pas kitas merginas nuėjęs galiu tęst visą naktį.. Aš jau kaip ir praradau viltį kažką pakeist, jei jai ką nors rimčiau pradėsiu šnekėt, tai manau dirbtina iš jos pusės veliau viskas pataptų. Ar mes tiesiog nesuderinami ir nebeapsimoka mums tęst? Nuo pat pažinties pradžios būdavo problemų ir man pačiam. Bet mūsų pirmus penkis kartus ji turbūt net orgazmo nepajuto. Nors tęsdavau 2 valandas be sustojimo. Pažintis be ateities ar kaip? Nemanau, kad galimas normalus bendravimas be normalaus sekso.
Odgovori (22)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/12/2009 18:18
nesamone, kad mergina vengtu svelnumo...gal tu jo nemoki suteikt?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/02/2010 13:06
Ovaj post je obrisan od strane moderatora zbog kršenja Pravila Foruma & Uslova.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/04/2010 23:01
jerguteliau ,tesdavai 2 val be sustojimo ?? tai gal butent tai ja ir "uzmuso".
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/04/2010 01:47
2 val varyt tai ce tikslei apsisniojusem tik taip :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/04/2010 10:44
Kazkas cia ne taip. Pirma, tu esi labai jaunas ir megsti pasigirti, bet cia jau visu jaunu vyru elgsena. Jei mergina uzsoka ant taves ir "jodineja" 2 valandas - tai sakyciau ji ilgu distanciju begike ir cempione :) Nepazystu tokiu moteru, kurios ilga tarpa nekeis pozos, tai nelabai imanoma, del raumenu tonuso.
Jeigu tu ar ji tave bruzina monotoniskai ir ilgai, o tu guli kaip lenta ir jos neglamoneji, nebuciuoji speneliu, kaklo, lupu, neglostai klitoriuko, tai ji ir negali greitai susijaudinti, nes matyt anatomiskai jos klitoriukas yra per daug pasleptas, vaginalini orgazma ne visos jaucia, tam reikia daugiau laiko. Gal but ji nepakankamai sudreksta ir todel susijaudinimas prislopsta. Panaudok naturalu lubrikanta - seiles. Bandykit keisti pozas, eksperimentuokite, nebukite kaip robotai, isikibe i viena poza. Pabandyk ja atpalaiduoti, pasiulyk vyno ar sampano... ir nevartokit kvaisalu, kurie atbukina jausmus.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 26/04/2010 10:50
Cia siek tiek apie tavo amziaus merginas:
"16 – 17 metų Čia tai bent amželis! Diskotekos ir kosmetika su blizgučiais, pirsingas, tatu, kinas ir „kazantipas“, „supergrindersai“ ir piešinukai ant nagų... Gyvenimas panašus į šokoladą šventinėje pakuotėje. Taip norisi kuo greičiau palaižyti ir pajusti skonį. Gal dar nekalta mergina? Juokaujate. Nemadinga ir neprestižas. Žinoma, seksologai laikosi vieningos nuomonės, sakydami, kad šios jaunos ir dailios asmenybės turi savo perliukų, tačiau seksualumu nepasižymi. Dažniausiai apskritai jo nėra. Todėl labiau primena japonų gamybos gumines moteris: gali daryti su jomis ką nori, tačiau jos gulės tarsi šoko ištiktos. Geriausiu atveju, suaimanuos ar sudejuos atitinkamoje vietoje. Žinoma, dirbtinai. Juo labiau vyrukams, kurių erotinės fantazijos liejasi per kraštus, realizuoti jas su to amžiaus merginomis, galima sakyti, beviltiškas reikalas. Be to, itin retai to amžiaus merginos patiria orgazmą. Kartoju, itin retai, kad įsidėmėtumėte visam laikui."
Pagal Funsex.ru
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 27/04/2010 11:53
[quote='meshkenas']2 val varyt tai ce tikslei apsisniojusem tik taip :D[/quote]
Ir tai dar nezinia ar tiek laiko prasidulkintum tiek prisniojes, kita diena man rodos nieko nejaustum, dar toj pacioj pozoj :DDD
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/05/2010 11:33
"Draugė" tai ne žmona. Galima pakeisti. Vat jeigu jau žmona, tada ragai. Belieka leisti tokią žmoną "į mokyklą" :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/05/2010 15:40
[quote='Propas']"Draugė" tai ne žmona. Galima pakeisti. Vat jeigu jau žmona, tada ragai. Belieka leisti tokią žmoną "į mokyklą" :)[/quote]
xa xa pasakei lyg zmona ne siena :DDD
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/05/2010 17:49
Beda bedele, bet manau jau viska cia tau paaiskino, tada nenukabinkime nosies, gyvenimas tesiasi... :)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 9/06/2010 13:22
Man tai cia i gryna kuryba panasu. Is pradziu aiskina kad stengiasi prisijaukink mergina, suteikt jai svelnumo, paskui teigia kad jinai jo visai netraukia. Itariu kad jaunuoliui demesio truksta ir tiek
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/12/2011 20:08
liudnokas vaizdas pas jus miegamajam.
pabandyk koki vakara savo noru netiketai jai oralini padaryt, ir jei tai jos neisjudinai:
arba ji saltesne uz akmeni/ arba ji su kaimynu tai padare kol tu darbe buvai (izeist nenorejau, taciau ir tokio varianto atmest negalime)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 18/03/2012 19:32
Sakyčiau vaikinas stipriai pervertina savo galimybes.
Visų pirma - atsižvelk į aplinkybes. Galbūt nuo darbo ir mokslų jai energijos lieka tik grįžti namo, pavalgyti ir griūt į lovą. O dar tu lendi su savo žaidimais.
O šiaip, žiūrint iš mano perspektyvos, tapai jai nuobodus, nepatrauklus ir vienintelis tikslas tėra greitai uch ach ir tavęs atsikratyti. Seksas tapo nebe malonumu, o prievole ir būdu išsaugoti santykius.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 15/09/2012 01:13
nesimilek kokia sav su ja ir bus viskas isspresta
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 11/02/2013 11:35
[quote='karalaite_']nesamone, kad mergina vengtu svelnumo...gal tu jo nemoki suteikt?[/quote]

Klysti:),bjaurus jausmas ant "lentos",oi bjaurus[s127].
Promenjeno 2013 februar 11 12:42
...