NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Nova tema
skidanje kerdita sa vaseg telefonskog racuna bez vaseg znanja..usluge sajta..nedostaci,lazni profil
Odgovor na post
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 10/02/2013 20:11
pa ovo sam morao da ucinim jer mi strasno ide na ......administracija sa sajta....bicu zato opsiran jer vidim mnogo nepravilnosti koji verujem da muce i ostale....cak cu i da reklamiram poruku to jest pismo na hot line da sto vise ljudi vidi i procita........pod jedan desava mi se u poslednja tri meseca da ne platim clanstvo a da mi se produzilo.uredno sam obavesten o tome porukom od druga administratora....prvi put mi je promaklo drugi ne..pozvao sam mobtele kompaniju da pitam kako je to moguce?.odgovor je bio da jedino ako ukinem taj servis u potpunosti vise toga nece bit tih problema....gupost verovatno bi ja sam platio za sledeci mesec kada bi imao potrebu za koriscenjem.... i nisu u pitanju pare vec princip....kad nesto koristis tada platis....dva meseca sam imao puno posla i bio samo dva puta ulogovan.....sto je najludje poslednji put su mi produzavali clanstvo na nedelju dana.to sam video iz danas iz istorije uplata.znaci do te mere idu najskupljom opcijom na nedeljnoj bazi najskupljom varijantom.... pri tom imam kerdita da mogu da dva meseca na osnovu kredita regulisem clanarinu...ali ne oni ne skidaju virtuelne pare nego realne....sad treba da se odlucim da prekinem skroz clanstvo ili da se pravim budala kao da mi nista nije jasno....takav odgovor od operatera mobilne kompanije mi je dao do znanja da su oni cak to verovatno i pravno resili ....verovatno je negde sitnim slovima pisalo u uslovima sa kojima svako mora da se saglasi pre uclanjenja..... mada mogu da se zakunem da ni slicno nisam procitao....a zamislite da otputujete negde.u romingu ste i oni vam skinu novac i po kojim uslovima? ..za uzvrat dobijate sporu uslugu pocev od odgovora od administratora rade samo pre podne tako bar obrazlozavaju zakasneli odgovor od 20 sati kada ih pitate kako vam skidaju novac?.....mada je ovo najmanja bitno ali ipak kada ima puno clanova lova je ogromna....oteta...na ne znam koju varijantu pravno regulisana otimacina...... koliko clanova koji su redovni korisnici poput mene koji, od prosle jeseni pa do danas je vip clan ,je udareno po guzi?....pa za te pare moralo bi biti bolje i agilnije i azurnije....usluga na visem nivou u obsluzivanju klijenata u svakom vidu.....onda vidim da i vezekada sa nekim komuniciram idu sporo....po dva minuta izmedju odgovra.....a online chat ni ne funkionise izgleda je se toliko povecao broj korisnika da blokria......koci..tako mi kazu i drugi....sto je nasmesnije nisam ni vican to jest slabo baratam kompom ali kad sam shvatio da bi trebalo da imam neku galeriju radi vece sanse da nekog motivises na nesto vise jer je gomila sto laznih profila i bez i jedne fotke....malo sam se pomucio ali desilo mi se da mi odbija administator postavljanje galerije....prvi put jer .slikao sam se sa psom mojim...ne moze....jednom su mi celu galeriju odbili jer sam slikao nov auto sa terase...niti se vide tablice niti je moja niti bilo cija privatnost ugrozena....nemoze......a danas sam kao paradoks sam video da ko postavi fotke sa sto vise lepih devojaka dobija ne znam koliko kredita......sada se moze.....pa zar nije privatnost devojaka pre svega ugrozena time....ima ovde u devojaka to jest licna privatnost ugrozena tim motivisanjem...ima ovde i onih koje imaju momke ili su udate...imaju decu...pa sta ako neko slucajno stavi vasu fotku i postavi je kao javnu da svi mogu da je vide...neku iz ranijih dana kada ste dozvolili da vas neko slika jer ste mu verovali ili iz bilo kog drugog razloga ste to hteli tada ....a sada niste zajedno vise pa taj neko iz kompa iz bilo kog razloga pozeli da vas kompromituje...uzas ne znam uopste kako i po kom kriterijumu a ocigledno da nisu isti za sve....jer sam vidjao i fotke sa psima...i pored kola....jasno mi je da treba da ima clanova sto vise koji imaju bar nekakvu galeriju i zakljucanu pa da kad kroz komunikaciju odluce dopuste tom nekom ko je zanimljiv da vide kako on izgleda....jer je sve vise laznih profila....ne razumem te ljude...samo truju i kvare atmosferu na sajtu....pa zasto su na sajtu kad nemaju nameru da se upoznaju ni isa kim ? srbija brale pa ti vidi
There are no replies at the moment. Please be first.
...