NOT A MEMBER?
Sign up

Forum

Meilei nėra ribų

Unknown
Unknown
Posted: 22/10/2010 15:00
Man patinka stirptizo šokėja. Kiek žinau, už pinigus ji kartais darydavo tam tikras paslaugas, kaip pati sako, tik tiems, kurie jai patiko. Anksčiau aš sakydavau, kad tai jau kekšė, tik bandoma gražiai įvinioti į vatą, bet dabar.... Ji man patiko, bendraujame jau kelias savaites. JI ne tik šoka striptizą, bet ir studijuoja, filologiją. Ar yra šansas ją ištemti iš kekšių liųūno? Ar su tokia draugautumėte? Kokios Jūsų patirtys su kekšėmis?
Replies (5)
Unknown
Unknown
Posted: 22/10/2010 15:02
Jokiu būdu aš jos pats taip nevadinu ir tokia nelaikau, bet žinau, kad daug kas manys kitaip ir panašias į mano apibūdintą merginą vadins taip.. Žinau, nes ir pats anksčiau taip dariau....
Unknown
Unknown
Posted: 23/10/2010 21:13
jei ji tau patinka,bendrauk,mylek ir gerbt. nevertink zmogaus pagal praeiti,ziurek i dabarti. visos mes-ne angeliukai:)
Unknown
Unknown
Posted: 23/10/2010 23:29
As manau,kad tai rodo ,kad zmogus nestabilus.
Unknown
Unknown
Posted: 4/11/2010 16:49
Ir nezinia ka ji darys kai jus nebusite kartu, nzn man atrodo sau tik sirdy suzeisi.
Unknown
Unknown
Posted: 12/07/2012 00:09
Gal aš kvaila , bet susipažinus šiame pažinčių tinklapyje norisi ne vien tik sekso , bet ir draugystės iliuzijos , susitikinėjimų be sekso , susitikinėjimų su seksu ir jau pamiršto merginimo - pasisėdėjimų baruose , pasivaikščiojimų , sužinojimo apie būsimajį sekso partnerį .[f12]
...