NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

KODEL CIA TIEK DAUG NEVYKELIU?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:00
Sedejau, skaiciau laiskus, kuriuturinys "labas, kiek nori uz susitikima"... Ir taip gaila paliko tokiu invalidu, kurie nesugeba mergos nusikabinti normaliai, praso kaip ismaldos sexo ir dar uz ji moka... Nusipirktu gumine lele, bent sutaupytu, ir pozas galetu keist visas pagal "kamasutros" eiliskuma... Nu dabar... Ir is kur tiek priviso tokiu???
Odgovori (80)
1 2 ... 6 »
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:06
Kobriuk, cia liko tik tie, kurie yra beviltiski jau. Nurasyti :) Tai kas lieka vargsiukam, tik sedeti smaukyti i kamera arba pirkti sexa... Graudu :))))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:27
Liudna :( bet gal reikalai pasitaisys kokia diena :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:44
1. Neturi laiko seilėtis interneto erdvėse- buvai "nukabinta" vienintele fraze ?
2. Hiperseksualus. Jam px priemonės, jam tik ne px sugaištas laikas.
3. Paprastai turi laiko patikrintą palydovę (-es) darbinėms kelionėms.
4. Antrą kartą retai dulkina tą pačią moterį (išskyrus savo žmoną ir laiko patikrintą palydovę (-es)).
5. Jam px dėl kobros reakcijos: jis paberia saują grūdų. Kas nori- lesa, kas nenori- piktinasi.
Nevykėlis ? Nius jam px gi !!! :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:44
Nemanau, kad pasitaisys !
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:55
Kodel merginos tokios nusivylusios ? :) Laikai juk sunkus, galbut vyrai ir "taupo", kam vestis kazkur, moketi pinigus, o jei dar is kart "grazos" nebus ? :))))))))), taip juk "paprasciau" - pasiulei ir aisku, jei sutiko - tai "duos", jei ne - siulom kitom :)))))))))). Linksma butu, jei nebutu graudu :(. Pacituosiu O.Lapina nuotaikai praskaidrint sia tema :))) :
...Yra toks anekdotas. Dvi draugės dalinasi įspūdžiais ir viena sako: vakar susipažinau su puikiu vyriškiu! Įsivaizduok: jis mane pavaišino prabangiame restorane, po to važiavome pas jį, valandą jis mane glamonėjo, aistringai mylėjomės, o po sekso ilgai kalbėjomės! Jos draugė liūdnai atsidūsta: aš irgi susipažinau su vienu vyruku, bet nesėkmingai: jis iškart nutempė mane į lovą, o po visko iškart užmigo!

Tuo metu šnekasi du vyrai. Pirmas guodžiasi: sunki diena buvo: nauja pažįstama privertė tempti ją į restoraną, kaip tyčia užsisakė brangiausio vyno, po to namuose man valandą „nestovėjo“, o kai atsistojo, paskubėjau pasimylėti, bet po sekso ji mane vis kalbino ir aš negalėjau užmigti... Visą naktį prasivarčiau, pabudau lyg sudaužytas! Jo draugas švyti: o pas mane viskas puiku: moteris man smegenų nekomposteravo, iškart sutiko eiti prie reikalo, ir po sekso aš puikiai išsimiegojau!

Ta pati situacija, o koks skirtingas pusiu poziuris :)))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 17:58
Niekada neskaidrink čia tų nuotaikų joms. :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 19:01
Čia ne dėl to, kad nevykėliai, o todėl, kad tokia atmosfera. Jei rašai laiškus, žinutes, kuri, galvoji o ateina atsakymas - 500lt, 300lt, 1000lt... Gavus tokius 9 atsakymus iš eilės natūraliai galvos nebesuki ir iškart dešimtos šviesiai tiesiai ir klausi - Kiek? :)

Arba merginos anketoje vienitelė info - 'I labas ir kaip sekas neatsakineju'. Viskas, nei daugiau nei mažiau. Tai kokių žinučių ji gali tikėtis gauti, kai nėra nieko toje anketoje?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 20:59
Nu jo rimta tema uzkabinot :) siaip nesu as cia labai aktyvus dalyvis, bet siokias tokias tendencijas jau pastebejau. Taigi, jei pamatau anketa kur parasyta nerasti banalybiu ir t.t. tokiom nerasau, bet ir siaip uzmegzt kazkoki kontakta su merginom bent jau cia nera lengva :) nesu megejas kabint makaronu tai visokiu nesamoniu apie nepaprasta grozi ir panasiai nerasau :) bandau paprastai zmogiskai uzkalbint, bet arba negaunu jokio atsakymo arba pasipila "graziu" zodeliu tirada mano pusen :) manau jei kasdien gauciau panasius atsakymus, tai po kurio laiko irgi eiciau tiesiai prie reikalo, nesivargindamas but kulturingu ir panasiai. Aisku cia tik mano pastebejimas, galiu buti susidares ir klaidinga nuomone, tad nepykit :) kaip sake Leopoldas "deti davaite zyt druzno" :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 22:40
nemokamas seksas???.......kiek galima?..jau nusibodo jis....kodel nesumoketi??...kodel :)?

kuri is jusu gali pasakyti, kad mokamas ir nemokamas seksas toks pats :)?

kobra...uz dyka as Taves neimciau :)...bet jeigu paimtum kazkiek Lt...gal ir pagalvociau :)

manau atsakiau i klausima ;)?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 13/10/2010 23:28
SkyEnter atsakymas man labiausiai patiko ir manau, kad taikliausiai atsake i temos klausima "jis paberia saują grūdų. Kas nori- lesa, kas nenori- piktinasi."
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/10/2010 09:18
Ko ieskom ta ir surandam... :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/10/2010 10:52
...kartais Damos pacios nesneka, nebendrauja, vaidina (o gal nereiketu) neprieinamas, visaip kaip ishrankias, atsakancias tik auksta poezine ar kulturine isliekamaja verte "turintiems" laiskams, kaip pvz antroji cia pasisakiusioji...ir nevyksta joks normalus dialogas...pradedi netgi galvot - "nepasiulai litu - todel ir nekalba...." - nurasahai i perkamuju kategorija...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/10/2010 12:25
Niekada nemoralizuok, ką mergos parašė. Nes atrodysi, kaip besiskundžiantis. Veik!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/10/2010 12:27
[quote='SkyEnter']1. Neturi laiko seilėtis interneto erdvėse- buvai "nukabinta" vienintele fraze ?
2. Hiperseksualus. Jam px priemonės, jam tik ne px sugaištas laikas.
3. Paprastai turi laiko patikrintą palydovę (-es) darbinėms kelionėms.
4. Antrą kartą retai dulkina tą pačią moterį (išskyrus savo žmoną ir laiko patikrintą palydovę (-es)).
5. Jam px dėl kobros reakcijos: jis paberia saują grūdų. Kas nori- lesa, kas nenori- piktinasi.
Nevykėlis ? Nius jam px gi !!! :)[/quote]

Užskaitau :) Zauvažal !
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 14/10/2010 13:36
Ovaj post je obrisan od strane moderatora zbog kršenja Pravila Foruma & Uslova.
...