NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

STARIJE ZENE

Postova: 2
Postavljeno: 17/07/2019 06:38
Voleo bih da cujem vase misljenje o seksu izmedju mladjih momaka i starijih zena , kad kazem starijih mislim na sto starije od 50 godina pa na gore!? Narocito bih voleo da cujem misljenja i komentare bas tih starijih dama!
Odgovori (3)
+2
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/01/2020 04:06
Moje najbolje seksualno iskustvo je sa starijom ženom, '63 godište. Naravno, godine nisu toliko bitne koliko njen stav, energija kojom zrači, seksipil. Ova dama je predivna žena, kvalitetna odosba, lepa i u seksu vatra. Uživa maksimalno, voli da ugodi, i što je najbitnije zna znanje.[f22]
+5
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 25/08/2020 21:36
ja sam jedna od tih...starijih. kažu mi da sam lepotica iako mi je preko 60. sex je "riv" za takvo moje stanje. Upražnjavam ga sedmično najmanje jedan put-veče.[img=e775b7d7f3a52.jpg][/img]
+1
Postova: 1
Postavljeno: 6/08/2021 20:16
Imam 51 i gospođa sam kojom sam najpre imao kontakt porukama i razmenjivao slike gde sam video da ima prilično godina ali me je privukla svojom seksualnom željom.Bio sam u dilemi zbog starosti gospođe (67) ali sam ipak otišao i nisam se pokajao.Predala mi se u potpunosti uz veliku potrebu za maženjem i malo nežnosti oralno sam je najpre zadovoljio jer je to jako želela a onda mi je uz polagani pristup dozvolila sve po redu.Ako nemas predrasuda zbog izgleda seks je neverovatan jer su njena svršavanja i vrištanje neverovatnaiJos uvek se povremeno vidimo.
...