НЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ?
РЕГИСТРИРУЙСЯ

Обсуждения

Pozelela sam drugaricinog tatu

16/05/2018 02:04
с помощью
Par godina kako radim u jednom kozmetickom salonu za zene.anticelulit i relaksaciona masaza.imam redovne stalne musterije.ponekad od stajanja i obima posla nemam osecaj u rukama,i nogama pa cesto pomislim kako bi bilo lepo da mene neko lepo detaljno izmasira....no ne bitno da se vratim na pricu.sedela sam na poslu i ispijala kafu.uzivala dok ne stigne musterija na zakazani tretman.u momentu mi je zazvonio telefon,pogledam na telefon Zorana.drugarica sa kojom iskreno nemam cestu komunikaciju ali kad se sretnemo popijemo kafu i lepo se ispricamo.pomislila sam u sebi "sta ce ovo da bude kad me zove posle 100 godina"Javila sam se na telefon,Cao Mico moja ....kad mi kaze Mico moja odmah sam znala da joj nesto treba.kazi draga odgovorila sam,pocela je pricu o svom ocu koji radi neke teze fizicke poslove...bla bla ....dobro kazi sta si htela upitah je.Pa znas moj stari se povredio prima inekcije ima bolove u donjem delu ledja pa trazimo nekoga ko bi ga par dana masirao pa si mi ti odmah pala na pamet.zacutala sam na par sekundi a onda odgovorila.Zorana ja nemam veze sa tim znas da radim anticelulit masazu i relax.....Znam Mico moja ali verujem da ce mu pomoci.posle nekog vremena ubedjivanja pristala sam jer novac nikome nije na odmet.zaraditi koji dodatni dinar dobro ce mi doci.Te nedelje sam radila drugu smenu pa sam Zorani rekla da cu pre podne otici do njih par dana.(Nisam ni slutila da cu sama da budem sa njenim tatom u stanu)Ustala sam rano po navici obavila svoju jutarnju rutinu i zaputila se do Zorane.sa sobom sam ponela ulje za masazu i manji elektricni masazer.Stigla sam i pozvonila na vrata.jednom,drugi put a zatim i treci.Divno nema nikoga kod kuce bolje da sam ostala kuci taman sam se okrenula i pozvala lift kad sam zacula otkljucavanje vrata.Okrenula sam se i ugledala visokog coveka oko 50.tak godina.tamno smedja kosa,lepe crte lica.u trik majci (bela potkosulja) i sivom donjem delu trenerke....Dobar dan ja sam Jelena ,Zoranina drugarica....A da da prekine me covek u sred recenice.izvini sto si cekala ja sam imao povredu na poslu pa mi je trebalo malo vremena da dodjem do vrata.Izvoli udji.Usla sam u stan.zatvorio je vrata i rukom mi pokazao izvoli pravo.Sedi ....jesi li za neki sok,kafu..
.Ne hvala odgovorila sam.zurim imam obaveza a i radim poslepodne.Gde je Zorana? Upitah...Zorana radi prvu smenu i moja zena takodje a ja bolesnik sam ....nasmesila sam se i rekla pa dobro nije to strasno...opet nisam zavrsila recenicu prekine me ...nemoj da mi persiras molim te...ja sam Milorad.ako insistirate u redu i ako mi je tesko navikla sam i ucena da starijim ljudima persiram.(dok nisam pozelela tog starijeg coveka) Hocemo da krenemo sa masazom? Moze odgovorio je .....uveo me je u sobu u kojoj spava sa suprugom verovatno jer se nalazio veliki krevet nalik bracnom....Pre nego sto pocnemo donesite jedan dva veca peskira.....otisao je i doneo peskire.jedan sam rasirila na krevet i rekla.mozete da skinete tu potkosulju i lezite na peskir.kad je skinuo potkosulju videla sam lepo cvrsto telo.nazirali su se misici u predelu grudi.siroka ramena i misicave ruke.(verovatno od tog teskog fizikalisanja)....gledala sam ga par sekundi a onda se trgla i rekla ponovo lezite....legao je.ledja lepa misicava kao u momcica od 25 ....sta vas tacno boli.pokazao je rukom na donji deo ledja do same one kako se kaze trtne kosti...
Ppmislila sam u sebi Boze sta mi je ovo trebalo...kako sad coveku da kazem da spusti malo trenerku nize.u momentu mi je bilo neprijatno....zamislila sam se....Hocemo poceti danas zacula sam....Izvinite tj izvini Milorade malo sam se zamislila.pogledao me je onako u lezecem stavu i pitao jel ima neki problem? nema odgovorila sam ako mozete samo malo da spustite trenerku nize.bez problema je spustio trenerku i vise nego sto je bilo potrebno....uzela sam ulje za masazu i rucno mu protrljala celom duzinom i sirinom ledja.sada cemo malo rucno krenula sam masazu od vrata,lopatica,duz cele kicme pa skroz do donjeg dela ledja....po izrazu njegovog lica videla sam da mu prija ali i da mu se izraz lica promeni kad stignem do mesta u kojem oseca bolove....jel vas boli? Pitala sam....rekao je onako na momente.....posle nekih desetak minuta masaze ja sam osetila bol u ledjima ali sam cutala.navikla sam na visoki krevet u salonu koji mogu da podesim kako meni odgovara da se ne bi ja ukocila a Milorad je lezao na klasicnom lezaju koji je dosta nizak pa sam morala da se savijem i ni malo nije prijao polozaj za mene.kako je bilo toplije vreme nosila sam sportsku majcu koja ima bretele i kod vrata do grudi je otvorena.nisam ni skontala da Milorad baca pogled ka mom dekolteu dok nisam nesto rekla i podigla glavu i primetila da ne skida pogled sa mojih grudi.Zastala sam na par sekundi ....kakav blam.Jel bi mogli malo da se pomerite...rrkla sam uz osmeh da sednem na krevet da ja ne bi prosla kao vi....opet ti meni persiras....pomerio se i ispustio neki cudan zvuk nisam znala da li je uzdahnuo ili ga boli ali mi je vise licilo na uzdah zadovoljstva....Boli vas ? Upitala sam....nista nije odgovorio samo sam po njegovom donjem delu videla da se zadnjicom cudno pomera (Nisam kontala da mu se digao pa ga namesta ) Nastavi samo.sela sam na krevet i nastavila da ga masiram...najvise po bolnom delu....nakon dvadesetak minuta uzela sam elektricni masazer i nastavila masazu do kraja sa njim.usput smo razmenili po neku rec....Gotovo za danas....ustala sam sa kreveta i krenula da spakujem masazer i ostali pribor...usput sam govorila vidimo se sutra u odprilike isto vreme....uzela sam torbu i okrenula se stajao je na sred sobe onako bez majce mahinalno sam ga pogledom odmerila od glave do pete i pogled mi se na momenat zadrzao na njegovom medjunozju....kroz trenerku se jasno ocrtavao veliki tvrd kurac u erekciji.spakovan u gace pruzao se sadesne strane do pocetka nogavice....brzo sam vratila pogled ka njegovim ocima i rekla.stvrno zurim vidimo se sutra....dok sam isla ka vratima pred ocima mi je stajala slika Milorada tate moje drugarice kako onako misicav samo u donjem delu trenerke stoji ispred mene sa punom serekcijom....zahvalio mi se pitao koliko je duzan.uredno platio i ispratio recima vidimo se sutra....NASTAVICE SE......
2021/02/08 05:30
Imas talenta za pisanje
2019/03/08 19:07
Uh bas sam zavideo Miloradu mnogo....[f54] [f69]
2019/02/21 16:30
bravo lepa prica
2018/07/12 12:14
...svidja mi se kako pises...
2018/07/02 10:34
sa nestrplenjem cekam nastavak,bice jako uzbudljivo...sa srecnim krajem nadam se[f85]
2018/06/17 12:11
Interesantno
2018/05/20 23:09
obećava ...
...