NISTE ČLAN?
Prijavite se

Discussions

Seks na Kalemegdanu

17/06/2018 01:13
postavljeno od strane
Bila mi je prva devojka...baš onakva kakva mi je u tom trenutku trebala. Imali smo daleko manje zajedničkih interesovanja potrebnih za uspešnu vezu, ali nas je spajala nepresušna žeđ za seksom. Ložili smo jedno drugo samo pogledom...ponekad mi je bilo teško da šetam gradom s njom jer sam teško sakrivao erekciju. Da ne dužim...druga jesen kako smo bili zajedno...napolju je bilo ne više od 15° i duvala je košava umerenog intenziteta. Našli smo se kod Doma omladine...i odlučili da prošetamo do Kalemegdana. Nekoliko puta dok smo koračali držeći se za ruke mi je prešla prstom preko dlana, pogledom i smeškom stavila do znanja kako je raspoložena...a onda se bezobrazno nasmejala jer nismo imali mnogo vremena. Naime, imala je obaveze...morala je da uči za ispit pa smo se našli na brzaka eto samo da se vidimo...seks nije bio u planu. Barem ne njoj...ja sam već po mozgu tražio na mapi neko skrovito mračno mesto. U prilog mi je išlo što vreme nije bilo baš sjajno pa nije bilo mnogo entuzijasta raspoloženih za šetnju. Relativno brzo smo prošli kroz dobro osvetljen deo Kališa i polako zalazili u mrak. Njoj nije bilo jasno gde je vodim dok nismo stigli do vojnog muzeja i tenkova. Deo prema reci je lepo zamračen i zavučen...i kao naručeno pust te večeri. Dopao mi se prostor oko jednog tenka okruženog žbunjem i niskim drvećem. Onog trenutka kada sam se uverio da nema nikog privukao sam je k sebi, stegao za guzove i sočno poljubio. "Ti si lud...videće nas neko!"
"Baš me briga". Morao sam da ugasim plamen u gaćama. Okrenuo sam je, njeni guzovi su se trljali o moj penis, zavukao sam ruku ispod njenog džempera i stegao joj sisu dok mi je leva ruka skliznula u njene pantalone i prsti brzo pronašli njenu picu. Brzo je iz stanja iznenađenja prešla u stanje totalne napaljenosti i zaboravila na potencijalne posmatrače. Brzo je poželela da erekciju koju je osetila preko pantalona ima u sebi. Brzinom svetlosti smo spustili naše pantalone...povila se napred i propustila kroz zube "ubaci ga". Njena želja je za mene zapovest...tvrd kao kamen je samo skliznuo u vlažnu rupu. Diskretno je stenjala dok sam prodirao...njeni sokovi su se slivali niz naše noge. Nakon drugog orgazma je jako stegla šaku koja je bila utisnuta u njen desni guz. Nisam mogao više da izdržim..."Svršavam!". Okrenula se i uzela ga je u ruke brzo pomerajući napred nazad...mlaz za mlazom dok su nam se jezici preplitali u strasnom poljupcu. Osmeh koji smo imali na licu napuštajući mesto zločina nismo skinuli do trenutka kada sam je ispratio na autobus. Tek sam u troli primetio sasušene tragove njenih sokova na mojim crnim pantalonama...nisam se mnogo trudio da ih sakrijem :)
♡TRUE STORY♡
2018/09/08 09:56
Lepo Denis!
2018/08/01 10:47
Lepo, uzbudljivooo :))
...