NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Kas i pasimatyma :)?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 16/10/2010 10:04
noreciau nueiti si vakara su mergina i pasimatyma ir geraai praleist laika =, laukiu zinuciu
Odgovori (25)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2010 00:42
[quote='Glemuras']modenas krc, su tokiu poziuriu kaip tavo tik y koluki, nebekomentuok gal geriau mano temu nes man giliai p**ui tavo nuomone ;) o mergaitem kurios raset y privata, tai zinokit parasykit man sawo skaip'o kontakta ar tel nr. nes negaliu atrasyti y jusu zinutes,..ti vat laukiu jusu zinuciu, turiu grazius apartamentus vilniuje, ir seip nepasigailesite:) zodziu kisenei neieskau :)[/quote]

tai jei toks sustras su apartamentais tai nusipirk naryste ir gales rasyt kiek nori mergaitem :D,
ar apartamenatai tai suns buda :D?
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2010 17:23
[quote='Chuliganka69']tai buvo baby oil'as po dusho, nenusisluoscius vandens, kad oda nesausetu... :DDD[/quote]
Podružkė sako- podružkė žino... miau :)
Glemurai, patvirtink- tiesa ? Chuliganka tave ištrynė baby oil ? :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2010 20:21
[quote='Burunduks']modenas krc, su tokiu poziuriu kaip tavo tik y koluki, nebekomentuok gal geriau mano temu nes man giliai p**ui tavo nuomone ;) o mergaitem kurios raset y privata, tai zinokit parasykit man sawo skaip'o kontakta ar tel nr. nes negaliu atrasyti y jusu zinutes,..ti vat laukiu jusu zinuciu, turiu grazius apartamentus vilniuje, ir seip nepasigailesite:) zodziu kisenei neieskau :)

tai jei toks sustras su apartamentais tai nusipirk naryste ir gales rasyt kiek nori mergaitem :D,
ar apartamenatai tai suns buda :D?[/quote]


eik tu kaimas, su savo suns budom ;] tavo vietoi patyleciau...
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2010 20:22
[quote='SkyEnter']tai buvo baby oil'as po dusho, nenusisluoscius vandens, kad oda nesausetu... :DDD
Podružkė sako- podružkė žino... miau :)
Glemurai, patvirtink- tiesa ? Chuliganka tave ištrynė baby oil ? :D[/quote]


:D:D:D:D:D:D ismastyk tu man sitaip ;]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/10/2010 11:53
[quote='SkyEnter']Glemurai, mes čia susilažinom... Tavo presas nublizgintas kiškio taukais, plaukų žele, ar čia atpindys toks gavosi ? Lažybose 1 vyras ir 2 moterys. Davėm žodį vienas kitam, kad kas atspės- pasidulkins su tavimi.
Laukiam atsakymo ... mmm....[/quote]

Užskaitom lažybas :))))))))))
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/10/2010 21:16
[quote='Glemuras']Glemurai, mes čia susilažinom... Tavo presas nublizgintas kiškio taukais, plaukų žele, ar čia atpindys toks gavosi ? Lažybose 1 vyras ir 2 moterys. Davėm žodį vienas kitam, kad kas atspės- pasidulkins su tavimi.
Laukiam atsakymo ... mmm....

reiskias nieks siandien nesidulkins ;/ neteisus esat[/quote]
reikejo rizikuot ir sakyt zele, gal butum merga istraukes :D 2 pries 1, daug sansu buvo :D
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 21/10/2010 21:35
nieko nerizikuoju tai svarbiausia :) vis dar laukiu merginos kuri itrintu mane tuom baby oilu ;]]]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 24/10/2010 20:42
Si vakara pabendrauciau su miela mergina :) laukiu zinuciu :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 27/10/2010 17:02
Atkaklus klausyk :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 28/10/2010 19:12
ei bet tai kaip taip ymanoma....visiskas Ignor, baisu...[f54]
...