NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Kaip vertinate sexa kiekvieną dieną?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2009 18:03
Man tai sexas kiekviena diena tai vau yhaaa...tik bėda kolkas neteko sutikti tokios merginos kuri sexo ir meilės žaidimo norėtu kasdien...nes aš tai negaliu be sexo man reikia daug daug...daug...
Odgovori (70)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 19:32
Larai už palyginimą - 10 balų [s148]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 21:29
[quote='Lara']Medučiui už sarkazmą arba kitaip tariat subtilią ironiją pliusas, bet.. grįžtant prie temos, argi išties viso gyvenimo eigoje sekso norisi kasdien? Manau, tai vyksta periodiškai, cikliškai (ypač kalbant apie moteris) ir priklauso nuo aplinkybių bei hormonų aktyvumo, nes kartais norisi dulintis su visa futbolo komanda, o kartais apsiašarojus žiūrėti 'Evita' ir svaigti apie amžiną meilę.[/quote]

Kur man šiuo metu rasti futbolo komandą? [f22] O jei rimtai, juk pas abi lytis egzistuoja ir kraštutinumai - hiperseksualūs asmenys, kuriem kasdien seksuoti yra visiška norma, o ir būtinybė :) O ir valio už juos :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 21:45
[quote='Californication']

Kur man šiuo metu rasti futbolo komandą? [f22] O jei rimtai, juk pas abi lytis egzistuoja ir kraštutinumai - hiperseksualūs asmenys, kuriem kasdien seksuoti yra visiška norma, o ir būtinybė :) O ir valio už juos :)[/quote]

Mmmm.... Tris kart Valio! Bet kaip ir paminėjote, tai kraštutiniškumai.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 21:47
[quote='Californication']Medučiui už sarkazmą arba kitaip tariat subtilią ironiją pliusas, bet.. grįžtant prie temos, argi išties viso gyvenimo eigoje sekso norisi kasdien? Manau, tai vyksta periodiškai, cikliškai (ypač kalbant apie moteris) ir priklauso nuo aplinkybių bei hormonų aktyvumo, nes kartais norisi dulintis su visa futbolo komanda, o kartais apsiašarojus žiūrėti 'Evita' ir svaigti apie amžiną meilę.

Kur man šiuo metu rasti futbolo komandą? [f22] O jei rimtai, juk pas abi lytis egzistuoja ir kraštutinumai - hiperseksualūs asmenys, kuriem kasdien seksuoti yra visiška norma, o ir būtinybė :) O ir valio už juos :)[/quote]

Nu va čia aš jeigu galima ir + ir įvertimą 11 balų iš 10 duosiu.
P.S. Kažin ar nebūtų prasmės kiekvieną komentarą įvertintą + pradėti vertinti kokiais pvz 10 kreditų? Manau taip galima būtų daugiau surinkti "pliusinių" narių :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 21:57
[quote='Lara']

Mmmm.... Tris kart Valio! Bet kaip ir paminėjote, tai kraštutiniškumai.[/quote]

Och, tikrai! Visiški!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 22:06
Pabūsiu bjaurus ir atsakysiu nestandartiškai. Turbūt mane moterys užsipuls, bet tokia realybė. Seksas su ta pačia moterimi kiekvieną dieną yra neįmanomas, dėl kelių priežasčių: rutinos, moters ciklo, nuotaikos, etc., bet jei tai skirtingos moterys - kodėl gi tai nesuderinus.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 22:17
Isskyrus cikla, visos kitos priezastys galioja ir vyrams, be to kai kuriems dar dasideda besaikis alkoholio vartojimas. Taigi derinti ir moterims tenka. :) Siaip jei vyras prisigere, seksas su kitu neturetu skaitytis kaip neistikimybe :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 22:31
[quote='erotomanas']Pabūsiu bjaurus ir atsakysiu nestandartiškai. Turbūt mane moterys užsipuls, bet tokia realybė. Seksas su ta pačia moterimi kiekvieną dieną yra neįmanomas, dėl kelių priežasčių: rutinos, moters ciklo, nuotaikos, etc., bet jei tai skirtingos moterys - kodėl gi tai nesuderinus.[/quote]

Mes neakcentuojame šioje temoje sekso su tuo pačiu asmeniu kasdien ir užsipulti tavęs nėra prasmės. Tačiau seksas su tuo pačiu vyru kiekvieną dieną per visą didesnę gyvenimo dalį, manau, taip pat neįmanomas!
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 22:54
Aš tai galvoju, kaip čia Erotomano nepamiršus pasveikinti su kovo 8-ąja!..
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 23:06
[quote='Californication']Aš tai galvoju, kaip čia Erotomano nepamiršus pasveikinti su kovo 8-ąja!..[/quote]

Bet tada bent kokius 3 kartus per tą 8-ąją :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 23:13
[quote='idile']Isskyrus cikla, visos kitos priezastys galioja ir vyrams, be to kai kuriems dar dasideda besaikis alkoholio vartojimas. Taigi derinti ir moterims tenka. :) Siaip jei vyras prisigere, seksas su kitu neturetu skaitytis kaip neistikimybe :)[/quote]

Tik nepradėkite su "moteriškais" ciklais šioje situacijoje. O jeigu jau ir taip, tai atsiprašau bet "ciklas" iš esmės apriboja tik vieno tipo seksą jeigu ką :). Gi kas "dėl visų kitų" priežasčių kurios čia pirma buvo taikytos moterims, o dabar ir vyrams, tai jeigu yra tų priežasčių tai ir tada nediskutuokite apie seksą kiekvieną dieną, nes jo nėra :). O su "be to" ir "alkoholiu" tai būtų gerai jei nepriimtumėt čia asmeninių nuoskaudų, nes yra situacijų kai ir moterys geria ir gerdamos nei savo vyrui nei kaimynui neduoda :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/02/2012 23:38
Aš į kovinioparso pasakymus dar daugiau prigrūsčiau tokių žodelyčių: o, bet, tačiau, nejaugi, idant, neva.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 08:41
[quote='erotomanas']Pabūsiu bjaurus ir atsakysiu nestandartiškai. Turbūt mane moterys užsipuls, bet tokia realybė. Seksas su ta pačia moterimi kiekvieną dieną yra neįmanomas, dėl kelių priežasčių: rutinos, moters ciklo, nuotaikos, etc., bet jei tai skirtingos moterys - kodėl gi tai nesuderinus.[/quote

Pabusiu ir as bjauri, mane irgi puls:) Etttt...butu nuostabu:) ryte - vienas:) pietums - koks nors vaiksciojantis desertas:) vakarienei - trecias, su tabasco prieskoniu...astriai...rrrrrrrrr........:)
Promenjeno 2012 mart 1 08:41
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 09:48
[quote='medutis']Aš į kovinioparso pasakymus dar daugiau prigrūsčiau tokių žodelyčių: o, bet, tačiau, nejaugi, idant, neva.[/quote]

Žodeliukų gal? Nors gal ir žodelyčių, nes taip matyt labiau moterims patiks... Aš įvertinsiu tavo pastabą, vienok ir idant tai suponuos neva įvertinimą į SEXA kiekvieną, o bet tačiau neapsiribojant dieną.
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 10:24
[quote='simpathie']
Pabusiu ir as bjauri, mane irgi puls:) Etttt...butu nuostabu:) ryte - vienas:) pietums - koks nors vaiksciojantis desertas:) vakarienei - trecias, su tabasco prieskoniu...astriai...rrrrrrrrr........:)[/quote]
Baik berniukus tvirkinti [d11]
...