NISTE ČLAN?
Prijavite se

Forum

Kaip vertinate sexa kiekvieną dieną?

Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 20/10/2009 18:03
Man tai sexas kiekviena diena tai vau yhaaa...tik bėda kolkas neteko sutikti tokios merginos kuri sexo ir meilės žaidimo norėtu kasdien...nes aš tai negaliu be sexo man reikia daug daug...daug...
Odgovori (70)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 10:27
[quote=simpathie]
Pabusiu ir as bjauri, mane irgi puls:) Etttt...butu nuostabu:) ryte - vienas:) pietums - koks nors vaiksciojantis desertas:) vakarienei - trecias, su tabasco prieskoniu...astriai...rrrrrrrrr........:)[/quote]
Baik berniukus tvirkinti [d11] Eikš pasimyluosim [s134][f41][f1] Gal kavos? [f43]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 10:54
uoj:) bijau pas tave...galiu uztrukt paskui savaitei:))) o darbu daug, issivesiu is kelio su tavimi...:) nors...noooooooriu jau :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 10:59
Simpatulka, tik kavos [f79]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 11:08
mguuuu....zinau jau kur ta kava uzsibaigs:)))) darbu kruvos etcccc...as juk darbininke;) kalgotkes suplesei man....bijau[d11]
Promenjeno 2012 mart 1 11:09
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 1/03/2012 22:19
[quote='']Man tai sexas kiekviena diena tai vau yhaaa...tik bėda kolkas neteko sutikti tokios merginos kuri sexo ir meilės žaidimo norėtu kasdien...nes aš tai negaliu be sexo man reikia daug daug...daug...[/quote]
Kai karžygys iškelia kardą, moterys meldžiasi- "bent 30 dienų mojuotų nonstop"...
Po to šypsosi: "wow... cielas 2 paras !" [f43]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 2/03/2012 10:41
[quote='']Man tai sexas kiekviena diena tai vau yhaaa...tik bėda kolkas neteko sutikti tokios merginos kuri sexo ir meilės žaidimo norėtu kasdien...nes aš tai negaliu be sexo man reikia daug daug...daug...[/quote]
[quote='']Kai karžygys iškelia kardą, moterys meldžiasi- "bent 30 dienų mojuotų nonstop"...
Po to šypsosi: "wow... cielas 2 paras !" [f43][/quote]
Tai kad to vaikio, temos autoriaus, jau ir kvapas iš čia išgaravo. Matyt surado jis tą, kuri iki šiol jo iš lovos nepaleidžia [f43]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/03/2012 00:39
Man reikia kasdien,jei tik būtų su kuo. mmm
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 5/03/2012 16:13
[quote='nurenkiJI']Man reikia kasdien,jei tik būtų su kuo. mmm[/quote]
kaip tai nerandi su kuo tik pamojuok rankom iskarto atsiras norinciu o gal pas tave auksti kriterijai kad nera vyru pagal juos [f85]
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 29/05/2012 15:24
Nėra nieko geriau, kaip darbo dieną užbaigti su mergina lovoje, kad ir kaip būtum nusikalęs :) nusiima visi dienos stresai. Todėl aš visapusiškai už seksą kiekvieną dieną (be abejonės ir savaitgaliais :)
Nepoznato
Nepoznato
Postavljeno: 31/05/2012 08:57
jei įprastai-kasdien. Jei pašėlstant dvi tris valandas non stop -gali būti ir du kartus per savaitę.
...